Представники Кропивницького, Світловодська та Мошориного Суботцівської громади Кіровоградської області виграли 13 медалей чемпіонату України з велокросу, який 10-12 листопада відбувся у місті Біла Церква на Київщині.

За інформацією керівника обласного управління молоді та спорту Андрія Щетини, участь у змаганнях взяли 210 спортсменів та спортсменок з 24 команд. Змагались у парній гонці на короткому колі. Крім того, відбувся другий тур індивідуальної гонки на короткому колі та всеукраїнські змагання у груповій гонці серед усіх вікових категорій.

В індивідуальній гонці серед чоловіків, які долали відстань 6,9 кілометра, срібло виборов Антон Пустовіт зі Світловодська Олександрійського району, програвши менше ніж 38 секунд переможцю – Дмитру Титаренку з Хмельниччини.

В індивідуальній гонці серед молодших юнаків на відстані 2,3 кілометра срібло виборов кропивничанин Євген Калініченко, а бронзу – Андрій Тіхонов з Мошориного Суботцівської громади Кропивницького району. За підсумками двох турів (перший відбувся наприкінці жовтня у Житомирі) Євген Калініченко став чемпіоном України.

Велосипедисти з Кіровоградщини вибороли 13 нагород чемпіонату України з велокросу

В індивідуальній гонці серед молодших дівчат на відстані 2,3 кілометра срібло виграла кропивничанка Марія Котова, бронза – в Анастасії Адам з Мошориного. За підсумками двох турів Марія Котова стала чемпіонкою України.

У груповій гонці на короткому колі серед молодших юнаків, які долали дистанцію 6,9 кілометра, срібло виборов Максим Щока з Мошориного, бронзу – Андрій Тіхонов.

Молодші дівчата під час групової гонки долали 4,6 кілометра. Третій час показала Анастасія Адам.

У парній гонці серед юніорів третій час на відстані 4,6 кілометра показали кропивничани Микита Тимченко та Євген Молодченко. Так само бронзовими призерками у парній гонці серед дівчат стала Анастасія Довганюк зі Світловодська в дуеті з Іриною Веремійчик з Чернігівщини.

Переможцями парної гонки серед молодших юнаків на дистанції 4,6 кілометра стали представники Мошориного Максим Щока та Андрій Тіхонов, срібло – у кропивничан Євгена Калініченка та Кирила Петренка.

Ще одну бронзу в дуеті з Поліною попович з Житомирщини виборола Марія Котова у парній гонці на дистанції 4,6 кілометра серед молодших дівчат.

Джерело