В Івано-Франківську стартували курси для тих, хто лише задумується про підприємницьку діяльність чи вже давно у бізнесі, але прагне його вдосконалити.

На слухачів чекають 144 години теоретичних та практичних занять: від азів побудови власної справи і до нюансів успішного підприємництва, йдеться на сторінці міського голови.

Саме тому набирали дві групи охочих: «новачків» та тих, хто вже знайомий з підприємницькою діяльністю.

В Івано-Франківську стартували курси для молодих підприємців

Розпочати свою справу в Івано-Франківську наважилась Анастасія Доценко, переселенка з Миколаєва. Колись в рідному місті жінка вже мала власний бізнес – дитячий центр та його роботу через війну змушена була припинити. В Івано-Франківську планує відкрити заклад швидкого і корисного харчування. Зараз, зізнається, починати все заново непросто. Однак, переконує, нема нічого неможливого. Тим паче коли є мета та підтримка. Тому вирішила записатись на курси Бізнес-Інкубатора.

В Івано-Франківську стартували курси для молодих підприємців

«Мені дуже важливо відвідувати такі заходи, дізнаватись щось нове, розвиватись. Тут також є можливість написати грант, який допоможе нам фінансово. Тому я зараз тут на навчанні. Очікую новий досвід, нові знання, нові знайомства. Завжди, коли відвідуєш такі заходи – наповнюєшся якимись ідеями, енергією. Чуєш досвід інших людей, які знаходяться в команді і це тебе мотивує робити щось цікавіше. Якщо говорити про підприємців, які з нуля починають свою діяльність – то дуже важливо взагалі такі програми мати. Тому, що дійсно не завжди є можливість дізнатися, поспілкуватись, мати консультації. Коли я починала свій бізнес без підтримки і робила багато помилок. Але якщо в тебе є якийсь консультант, підтримка, якась група, де ти можеш спілкуватись – ти мінімізуєш свої ризики і тому в тебе швидше прискорюється результат. Вважаю, що це зараз дуже потрібно тим паче, що багатьом потрібно чи з нуля, чи релокованим. Тому дуже важливо мати такі програми взагалі», – відзначила Анастасія Доценко, переселенка з міста Миколаєва.

В Івано-Франківську стартували курси для молодих підприємців

А ще на ці курси вже повторно записались вже успішні підприємці. Їм колись поштовх для того, щоб розпочати власну справу дав Бізнес-Інкубатор. А реалізовується проект Департаментом економічного розвитку із Центром розвитку підприємництва «Бізнес-Інкубатор» Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу за підтримки міжнародних партнерів. Записатись на курси може кожен бажаючий безкоштовно за посиланням або звернутись в Департамент економічного розвитку, екології та енергоощадженням.

Джерело