Якщо рішення сусідів будуть не сусідськими, Україна буде цивилізовано відповідати

Президент України подякував главі Єврокомісії за скасування заборони на експорт українського зерна. Володимир Зеленський та Урсула фон дер Ляєн поговорили телефоном.

Глава України висловив вдячність за те, що чільниця Єврокомісії підтримала правила єдиного ринку. Наголосив: важливо, щоб європейські сусіди підтримували Україну під час війни. Якщо ж їхні рішення порушуватимуть законодавство ЄС, Україна реагуватиме у цивілізований спосіб, зазначив президент.

Єврокомісія скасувала заборону на імпорт зерна з України – Зеленський відреагував (Відео)

"Провів розмову з президенткою Єврокомісії Урсулую фон дер Ляєн. Обмежувальні заходи проти нашого аграрного союзу з боку Євросоюзу скасовані. Зараз важливо, щоб Європейська єдність працювала на двохсторонньому рівні з сусідами. Щоб сусіди, у час війни Україну підтримали. Європа виграє завжди, коли договори працюють, а обіцянки виконуються. Ну, а якщо рішення сусідів будуть не сусідськими, Україна буде цивилізовано відповідати", – заявив Зеленський.

Дивіться також відео: ЗЕРНО ПІД ПРИЦІЛОМ окупантів. "Як вивезти збіжжя з України?" – Шлях знайшли, але не все так просто.

Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій.

  • Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

 

 

Джерело