Буденна справа в тилу може виручити військових на передовій. Наприклад, куплена вами кава чи піца

"5 канал" разом із мережею магазинів "Пчілка маркет" розпочав благодійний проєкт, в якому цивільні можуть наближати момент, щоб український прапор знову майорів у Криму, Луганську чи на будь-якій нині вкраденій території. Для цього навіть не обов'язково донатити. Можна просто смакувати каву чи піцу. Усе решта зробить "Бойова пчілка".

"З кожної піци після реалізації разом із нашими покупцями ми будемо донатити 5 гривень на потреби ЗСУ. З кожної чашки проданої кави ми також донатимо 1 гривню. Зараз ми цим проєктом з "5 каналом" хочемо пришвидшити нашу перемогу", – розповідає представник мережі супермаркетів "Пчілка маркет" Роман Сокол.

Якщо благодійний проєкт "Без цензури" від "5 каналу" закривав лише потреби в раціях для ЗСУ, то гроші з "Благодійної пчілки" йтимуть на різні запити від військових: від теплого одягу до позашляховиків.

Очікується, що завдяки проєкту щомісяця можна буде збирати 200 000 грн. І на першу суму вже є замовлення від військових – дрони, адже це очі наших бійців.

Військові кажуть: такі ініціативи від бізнесу та медіа вкрай важливі, бо це не лише забезпечення Збройних сил, а єдність людей навколо головної мрії – перемоги.

Українські воїни можуть податися на допомогу від благодійного проєкту "Бойова пчілка" дуже просто.

На адресу, яку ви можете знайти в нашому телеграм-каналі (дивіться у закріпленому повідомленні), військовий зможе написати з якого він підрозділу, що йому потрібне.

"Ми ставимо це замовлення в лист очікування і по мірі надходження коштів будемо його виконувати", – каже шеф-редакторка "5 каналу" Ірина Герасимова.

Звітуємо! Від початку місяця станом на 15 вересня наша "Бойова пчілка" вже зібрала 63 590 грн з необхідних 290 000!

Магазини з проєктом "Бойова пчілка" є в Києві та області, а також в Чернігові та Житомирі. Звіти про всю допомогу "5 канал" публікуватиме на своїх платформах.

Коли ж хочете просто підтримати проєкт, то закинути донат можна за посиланням:

https://send.monobank.ua/jar/ABishXhi5Z

Сторінки нашого партнера:

https://pchjolkamarket.ua/

https://instagram.com/pchilkamarket?igshid=MzRlODBiNWFlZA== 

https://www.facebook.com/pchilkamarket/

Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій.

Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

Джерело