Відома співачка Надя Дорофєєва, яка продовжує жити і працювати в Києві, висловилася в соціальній мережі про останню жахливу подію. Після підриву окупантами Каховської ГЕС тисячі людей та тварин опинилися у водній пастці. 

Дорофєєва після сумної звістки різко висловилася в мережі:

«Це ж наскільки потрібно захлинатися від бажання знищити Україну та українців, наскільки потрібно бути затьмареною владою та наскільки потрібно бути божевільним, щоби влаштувати це.

Дорофєєва після сумної звістки різко висловилася в мережі:

Це техногенна катастрофа, спрогнозувати пік затоплення поки що неможливо. Наразі близько 80 населених пунктів Херсона у зоні потенційного затоплення. Більшість – тимчасово окуповані.

Через підрив Каховської ГЕС у річку Дніпро потрапили не менше 150 т машинної олії і може потрапити ще понад 300 т.

Висока мінна небезпека – у воді спостерігається переміщення боєприпасів. Підрив росіянами Каховської ГЕС становить величезну загрозу для екології півдня України та тимчасово окупованого Криму» - поділилася основними новинами Дорофєєва.

У мережі під постом Дорофєєвої почали ділитися думкою:

«Моя ненависть лише закріпилася. Я ще ніколи так не бажав смерті всього народу; Мене просто починає нудити від коментарів рашистів, я сподіваюся колись у ваших каструлях приживеться інформація про те, що у світі відбувається;

Словами не передати як ненавиджу Росію; Росіяни – гнила нація, здатна лише знищувати та переповнена зловтіхою; А крим їм потрібен був з військової точки, а люди їм взагалі не потрібні».

Останні новини України:

Джерело