Нещодавно ЗМІ помітили директора департаменту охорони культурної спадщини Київської міської державної адміністрації (КМДА) Олександра Никоряка біля одного із ресторанів у комендантську годину та повітряну тривогу. У КМДА уже відреагували на скандал.

Все, що відомо про інцидент із столичним чиновником - читайте на ТСН.ua

ЗМІ зафільмували Никоряка посеред ночі біля одного зі столичних закладів

У середу, 7 червня, видання "Українська правда" опублікувало статтю, у якій йшлося, що директора департаменту охорони культурної спадщини Київської міської військової адміністрації (КМДА) Олександра Никоряка помітила біля одного із київських ресторанів, який працював у комендантську годину та під час тривоги. Посадовець був разом зі столичним забудовником Артуром Мхітаряном. Трапився інцидент у ніч проти 4 червня. 

Влаштував вечірку під час комендантської та тривоги: що відомо про скандал навколо чиновника КМДА Никоряка

Ресторан Никоряк покинув о 2 годині ночі. По місту пересувався кортежом Мхітаряна. Як свідчить мапа тривог,  у ту ніч у Києві тривога лунала від 01:48 до 04:30. Комендантська година триває у Києві з 00:00 до 5:00.

Святував день народження дружини 

Журналіст, кореспондент видання "УП" Михайло Ткач під час свого розлідування встановив, що Олександр Никоряк нібито святкував у ресторані день народження дружини. 

На кадрах, які опинилися у власності УП, видно, що у закладі ззовні відсутнє освітлення, а гостей ресторан запускав не з центрального входу. О 3 ночі до ресторану під'їхали правоохоронці, але через те, що не було людей та шуму, вони швидко покинули заклад.

Реакція Віталія Кличка

Після появи у ЗМІ цієї інформації міський голова Києва та голова КМДА  Віталій Кличко повідомив, що Никоряка буде звільнено із посади директора департаменту охорони культурної спадщини "за порушення комендантської години". 

"За порушення комендантської години є адміністративна відповідальність для всіх громадян. А чиновник, будь-якого рангу, несе ще й політичну відповідальність. Директор департаменту охорони культурної спадщини КМДА Олександр Никоряк, якого вночі, в глибоку комендантську годину, помітили на виході з ресторану, буде звільнений. Сказав йому писати заяву", - йдеться у дописі мера міста. 

Окрім того, Кличко звернувся до правоохоронних органів, аби вони контролю правила комендантської години, притягували до відповідальності розважальних та закладів харчування за їхню роботу у заборонений час.

Нагадаємо, не всі заклади та нічні клуби дотримуються правил комендантської години. До прикладу, у вересні 2022 року один клуб-готель М-1 в Одесі працював у нічні години. Тоді речник Одеської ОВА Сергій Брачук розповів, що відвідувачі та адміністрація закладу визнали свою помилку та задонатили на ЗСУ. 

Читайте також:

  • Жахлива ДТП у центрі Києва: що відомо про постраждалих

  • У Києві спалахнула масштабна пожежа: над багатоповерхівками здійнявся чорний дим (фото

  • Ледве трималася на ногах: жінка напилася та гуляла Києвом із малолітнім сином (відео

Джерело