У Києві перевірили 73% від загального фонду укриттів. Ситуація виявилася не дуже втішною, адже більшість з них не мають вільного доступу.

Про це заявив міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін.

Наразі це проміжні результати, наголосив міністр. Наразі перевірено 3 382 об’єкти. Камишін зазначив, що 35% від перевірених об'єктів не придатні для експлуатації, 65% технічно придатні.

У Києві перевірили майже 75% укриттів: чому ситуація невтішна

"Технічна придатність укриттів з однієї сторони дає нам надію, що приведення їх до ладу дає нам достатній фонд укриттів для міста. Проте перелік зауважень до технічно придатних укриттів залишається значним. Загалом результати ревізії поки невтішні", - поінформував міністр.

Перевірка укриттів 

У ніч проти 1 червня Росія завдала ракетного удару по Києву. Сили ППО збили усі  "Іскандери". Втім, внаслідок падіння уламків загинули троє людей, серед них 9-річна дитина. Люди намагалися потрапити до укриття поліклініки в Деснянському районі, але воно було зачинене. 

Після інциденту президент наказав перевірити укриття по свій країні. Заступник керівника ОП Олексій Кулеба заявив, що у столиці найгірша ситуація.

Між тим в МВС повідомили, що станом на 5 червня обстежено 50 195 укриттів. Зокрема, з них  4 679 виявилися зачиненими, а 11 644 - непридатні до використання.

 Крім того, у КМВА повідомили, що в застосунку "Київ Цифровий" можна залишити скарги не лише на зачинені укриття, а й на відсутність належних умов у них. 

Читайте також: 

  • Бомбосховища Києва: у КМДА надали актуальну мапу укриттів
  • Чи варто спускатися до укриття: експерт пояснив проблему бомбосховищ України
  • День відкритих дверей в укриттях: після трагедії у столиці наввипередки відчиняють бомбосховища, але не без скандалів

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело