До нашої області доправили п’ятнадцять комплектів, які складаються із інвектора та сонячних батарей.

Заступниця голови обласної державної адміністрації Людмила Сірко зауважила, що цю допомогу надали наші міжнародні партнери, – а це Міжнародна організація з міграції.

Посадовиця подякувала благодійникам від імені голови обласної державної адміністрації – начальниці обласної військової адміністрації Світлана Онищук за активну позицію та потрібну допомогу Прикарпаттю. За її словами, підтримка міжнародних партнерів є необхідною та вкрай важливою для усіх прикарпатців та внутрішньо переміщених людей.

«Івано-Франківська обласна військова адміністрація продовжує забезпечувати райони, громади, установи та організації критичної інфраструктури альтернативними джерелами електроенергії. Зокрема, ми звертаємося за допомогою і до багатьох міжнародних донорів. На наше звернення відгукнулася Міжнародна організація з міграції», – зауважила Людмила Сірко.

Важливо, що необхідні інвектори та сонячні батареї будуть передані медичним та соціальним закладам Прикарпаття, зокрема, геріатричним пансіонатам, будинкам-інтернатам, лікарням та оздоровчим закладам.

«Ми високо цінуємо активну позицію наших міжнародних донорів, громадських організацій та волонтерів щодо захисту наших громадян під час війни в Україні. Впевнена, що надання такої допомоги – це успішний приклад вашої жертовності та небайдужості до тих проблемних питань, які необхідно вирішувати», – наголосила Людмила Сірко.

Прикарпаття отримало інвектори та сонячні батареї Прикарпаття отримало інвектори та сонячні батареї Прикарпаття отримало інвектори та сонячні батареї Прикарпаття отримало інвектори та сонячні батареї

Джерело