На концерті гурту Quest Pistols у нічному клубі в Молдові сталася подія, яка вразила глядачів. Під час виконання пісні "Я твій наркотик" фронтмен колективу Антон Савлепов невдало впав зі сцени, головою вниз.

Зірка Quest Pistols звалився головою вниз зі сцени просто під час концерту: що сталося з артистом

Цей нещасний випадок стався в момент емоційного виступу, коли гурт виконував свою пісню українською мовою. Савлепов, стоячи на коліні біля краю сцени під час приспіву, втратив рівновагу і швидко впав.

Зірка Quest Pistols звалився головою вниз зі сцени просто під час концерту: що сталося з артистом

Шанувальники, які були поруч зі сценою, моментально відреагували, намагаючись допомогти і запобігти серйозним травмам. Охоронці та інші члени групи теж миттєво прийшли на допомогу Савлєпову.

Попри інцидент сам артист не висловився з цього приводу. Відео з його падінням було поширене місцевими молдавськими виданнями, які зазначили, що після пригоди Савлепов зміг піднятися на ноги та продовжити виступ, незважаючи на можливі болі та потрясіння.

Ми також писали, що протистояння між співаком Антоном Velboi (раніше відомим як Wellboy) та музичним лейблом Papa Music загострюється, призводячи до судового розгляду.

Український артист Wellboy потрапив у скандал після гучних звинувачень у бік проюсерського центру, з яким офіційно співпрацював. 

Останні новини України:

Джерело