Поліна Павлова фахівець з індійської астрології Джойотіш розповіла про небезпеку і тиск, який може посилитися у червні на Київ.

Астролог попередила про небезпеку і тиск в червні: “Марс заходить в Україну”

Але також і про те, що українцям допомагатимуть зброєю та іншими видами підтримки. За словами астрологині, наступний місяць буде багато військових подій пов’язаних з морем, з водою, з ріками, в Україні дуже акцентований Дніпро. Про це езотерик розповіла на каналі “Мій світ”.

Наразі Марс об’єднується з Венерою, що найближчими днями може дати новий поштовх до агресії. Імовірно українці почують якісь новини, на які не очікують.

Також Поліна поділилася календарем на червень, кому очікувати небезпеки та допомоги. Червоні знаки оклику — небезпека, зелені знаки оклику — допомога.

Астролог попередила про небезпеку і тиск в червні: “Марс заходить в Україну”

Я не впевнена що в червні події дійдуть до Чорного моря, але те, що лінія вогню буде дуже активна по Дніпру, тут немає сумнівів. Думаю, що Запоріжжя, Запорізька область, Мелітополь, Дніпро (місто), Кременчук і так далі. По Дніпру, це будуть найвразливіші місця. Особливо обережно 3(4)-8 червня, коли Марс і Венера в одній накшатрі.
— зазначає автрологиня.
Поліна також зазначила, що Марс це не єдина “жорстока планета”, ще є Сатурн, він зараз вийшов з впливу на Україну, але після 18 червня він повернеться, стане ретроградним, і буде відчуття, що важко. Також “м’яка” планета Юпітер також стане ретроградною, і час коли це відбуватиметься, — вересень, жовтень, листопад — будуть з відчуттям застою, тупиковості.

Але до осені буде боротьба, вона вже розпочата. Також Поліна Павлова зазначила, що до кінця року буде досить напружено, і щось зміниться лише насамкінець 2023.

Є така надія, що новий рік ми будемо щось святкувати, таке вже щось більш менш оптимістичне. – зазначила віщунка.

Джерело