Згідно із заявою Міністерства оборони РФ, на Південно-Донецькому напрямку було помічено контрнаступ Збройних Сил України на п'яти ділянках фронту. Передбачається, що ці дії було здійснено в рамках розвідувальної операції. При цьому офіційної інформації від українського командування поки немає, повідомляється в ефірі 24 канали.

У Кремлі в паніці заявили про початок настання ЗСУ: що відомо про просування

Ігор Конашенков, офіційний представник російського Міноборони, у своєму зведенні повідомив про початок наступу з боку українських військ. За його даними, для цього ЗСУ нібито задіяли 8 батальйонів, включаючи шість механізованих бригад і два танкові батальйони.

У Кремлі в паніці заявили про початок настання ЗСУ: що відомо про просування

У мережі тим часом також з'явилася інформація про просування ЗСУ на певних напрямках, проте з метою безпеки та зміцнення на позиції відкритої інформації з точними даними не надають у відкритий доступ.

Щоб здійснювати прориви фронту ворожої оборони, необхідно задіяти бронетехніку, артилерійську підготовку та захищений повітряний простір.

Також політтехнолог Михайло Шейтельман розповів про український контрнаступ. 

У Кремлі в паніці заявили про початок настання ЗСУ: що відомо про просування

"Нам потрібні залізниці. Наша головна мета - будь-які залізниці. Тому що як ми бачимо російська армія постачається залізницями і інакше не вміють. Пам'ятайте, коли ми їх відбили від Києва, коли ми спалили їхні цистерни на залізницях. Так і тут є кілька точок різних, які нам потрібно перерізати", - розповів фахівець. 

Останні новини України:

Джерело