Телеведучий Володимир Остапчук розчулив Мережу кадрами зі своєю донькою Емілією, яка зараз живе у Канаді разом з його ексдружиною Оленою Войченко.

Шоумен присвятив зворушливий допис доньці з нагоди її дня народження. Сьогодні, 5 червня, дівчинці виповнилося 10 років. 

У публікації Володимир додав милі фото з Емілією та написав, що дуже щасливий бути її татом. Попри відстань, ведучий намагається дарувати дітям своє тепло та любов, а також дуже сумує.

Володимир Остапчук замилував кадрами зі своєю донечкою, яка мешкає у Канаді

"Емілія, моя принцесо.  Дякую, що колись обрала мене бути твоїм татом. Я безмежно тебе люблю до Луни та назад. З твоїм 10 днем народження! Ти зараз дуже далеко, але найближче в самому серці! І дякую твоїй мамі за тебе. Твій татусь", - звернувся до донечки шоумен.

Нагадаємо, що під час повномасштабної війни колишня дружина Остапчука разом з донькою та сином Еваном виїхала до Канади. Там родина має дозвіл на проживання, адже деякий час до цього вони також мешкали у цій країні. Шоумен в останнє бачив дітей напочатку травня, коли був у Канаді з благодійним концертом.

 Читайте також:

  • 22-річну дружину Володимира Остапчука обматюкав іноземець
  • Катерина Осадча поділилася рідкісними фото з батьком і зворушливо привітала його з днем народження
  • Ексречниця президента Юлія Мендель замилувала романтичним фото з чоловіком у річницю шлюбу

Джерело