Військовий експерт, полковник запасу ЗСУ Роман Світан в інтерв'ю каналу Курбанова LIVE розповів, що найближча точка, з якої окупанти можуть бити по Києву — це Брянська область, місто Клинці та селище Климово, де розташований аеродром.

"Климово-Клинці — це, виходить, найближча точка у напрямку до столиці... Для них важливий цей плацдарм, він у них один у цьому місці. З цього майданчика, з цього плацдарму можна дістати С-400 та Іскандером до Києва. Ось що для них важливо. Чому вони його і тримають, намагаються його якось охороняти, тупцюють навколо цього. Якщо, припустимо, шуганути росіян із Брянської області, то вже ні Іскандером до ладу, ні особливо С-400 вони до Києва не дістануть", - заявив експерт.

Роман Світан пояснив, що Іскандер — це система, яку можна перехоплювати, оскільки вона йде досить великою, крутою балістичною траєкторією і довго, а С-400 — набагато небезпечніша, швидша, йде пологою траєкторією і її дуже складно перехопити.

Українців попередили про найнебезпечніший для Києва російський плацдарм:

Українців попередили про найнебезпечніший для Києва російський плацдарм:

"До речі, від С-400 набагато більше проблем мирному населенню, ніж від Іскандера. У С-400 бойова частина напхана десятками тисяч елементів ураження, а ось Іскандери - це в основному фугаси, набійні, ну, залежно від завдання, але там як такої шрапнелі мало. А С-400 - шрапнель, вона така страшнувата", - додав експерт і висловив сподівання, що незабаром на плацдарм рф у Брянській області звернуть увагу "РДК", або ж туди долетять безпілотники.

Українців попередили про найнебезпечніший для Києва російський плацдарм:

Останні новини України:

Під завалами після страшного авіаудару залишаються люди.

Окупанти полізли через кордон України ще на одному напрямку - чим закінчилася атака.

Влада Путіна слабшає – є два сценарії і обидва для нього погані.

Джерело