Гороскоп карт Таро на червень для всіх знаків підкаже, як успішно провести цей місяць.

Гороскоп Таро на червень 2023 року: що обіцяють карти вашому знаку Зодіака

Таро – це стародавні карти, які з часів Середньовіччя використовуються для ворожіння. У них люди шукають послання, поради та попередження про майбутнє. УНІАН склав гороскоп карток Таро на червень 2023 для кожного знака Зодіаку, який направить вас на правильний шлях і застереже про можливі проблеми.

Овен
Телець
Близнюки
Рак
Лев
Діва
Терези
Скорпіон
Стрілець
Козеріг
Водолій
Риби
Овен
Карта місяця: Закохані

Червень принесе вам бурю пристрасті та емоцій. Чекайте на нову закоханість або встановлення глибоких емоційних зв’язків. Довіртеся інстинктам і своєму серцю, і тоді ваші стосунки процвітатимуть.

Телець
Карта місяця: Світ

У червні ви досягнете внутрішньої гармонії та ідеального балансу між роботою та відпочинком. Цього місяця вам вдасться успішно завершити свої завдання та насолодитися спокоєм. Це чудовий час для усвідомлення своїх цілей та складання планів на майбутнє.

Близнюки
Карта місяця: Шістка мечів

У червні Близнюки багато спілкуватимуться та заведуть нові знайомства. Будьте готові до частих розмов і необхідності приймати гостей. Також у червні можливі переїзд, подорож чи відрядження. Цього місяця краще не сваритися з батьками другої половинки, оскільки вони часто впливатимуть на ваші стосунки.

Рак
Карта місяця: Відлюдник

У червні Ракам рекомендується знайти час для себе. Проведіть кілька днів віч-на-віч із собою і поміркуйте про своїх життєві шляхи. Постарайтеся абстрагуватися від зовнішнього світу і зверніться до внутрішнього. Якщо є можливість провести відпустку чи вихідні наодинці – скористайтеся цим.

Лев
Карта місяця: Двійка чаш

Карта віщує Левам бурю емоцій цього місяця, особливо в любовній сфері. Якщо у вас є кохана людина, то ваші стосунки у червні стануть дуже романтичними та пристрасними. За цей місяць ви зможете зміцнити зв’язок між вами і заново закохаєтесь у партнера.

Діва
Карта місяця: Шістка пентаклів

У червні Дівам рекомендується приділяти більше уваги вашому фінансовому благополуччю. Приділіть увагу своїм грошовим зобов’язанням, роздайте борги і закінчіть розпочаті справи. Червень – вдалий місяць для нових досягнень у ваших проектах та діловій сфері. Однак переробляти і надмірно ризикувати теж не потрібно, не забувайте про здоров’я та сім’ю.

Терези
Карта місяця: Колісниця

У червні Терезам важливо проявляти енергійність і рішучість. Ви відчуєте сильне внутрішнє невдоволення нинішньою ситуацією, яке спонукатиме активніше діяти. У прагненні кращого життя доведеться подолати кілька перешкод.

Скорпіон
Карта місяця: Лицар чаш

У червні на Скорпіонів чекає романтичне побачення або приємна зустріч із друзями. Загалом місяць для вас буде дуже вдалим у романтичній сфері. Карта віщує безтурботний і позбавлений тривог час, гарну нагоду відпочити.

Стрілець
Карта місяця: Трійка мечів

Будьте готові зіткнутися з деякими випробуваннями та проблемами у червні, насамперед у сфері спілкування. Будьте обережні у своїх словах і постарайтеся уникати конфліктів. Цього місяця Стрільцям часто доведеться вибирати, що для вас важливіше – зберегти хороші стосунки з близькою людиною або довести свою правоту.

Козеріг
Карта місяця: Справедливість

У червні Козерогам доведеться прийняти кілька доленосних рішень. При ухваленні рішень не спирайтеся на особисті симпатії, постарайтеся бути об’єктивними та справедливими у своїх оцінках. Карта попереджає Козерогів, що вам у червні доведеться зіткнутися з наслідками своїх вчинків – як гідних, так і поганих. Настав час відповідати за скоєне.

Водолій
Карта місяця: Сімка кубків

Карта попереджає Водоліїв про небезпечну помилку чи самообман – ви видаєте бажане за дійсне. Життя недвозначно натякне вам на це. Будьте об’єктивнішими і придивіться, чи щирі з вами близькі люди і чи відповідають їхні вчинки словам. Якщо ви не знімете з себе рожеві окуляри, то розчаровуватися буде боляче.

Риби Карта місяця: Помірність

Джерело