Понад 70 журналістів "Українського медіа руху" підписали листа зі зверненням до влади Грузії та президентки країни, аби ті відпустили Ніколоза Гварамію

Свободу Гварамії! Під таким гаслом грузинські журналісти організували флешмоб – протест із вимогою звільнити з в'язниці ексгендиректора телеканалу "Руставі-2" та нинішнього керівника телекомпанії "Мтаварі" Нокілоза Гварамію. Його ще торік у травні засудили до трьох із половиною років. Про це повідомляє "5 канал".

Грузинського опозиційного журналіста визнали винним у зловживанні повноваженнями. Буцімто він придбав дорогу автівку у межах рекламної кампанії телеканалу. Однак незалежні журналісти Грузії переконані: колегу заарештували через опозиційну політику.

Свободу Ніколозу Гварамії: українські і грузинські журналісти взяли участь у флешмобі з вимогою звільнити керівника телекомпанії

Для порятунку журналіста медійники запустили флешмоб. До нього залучили майже всі демократичні країни. Зокрема, і Україну. Так, понад 70 журналістів "Українського медіа руху" підписали листа зі зверненням до влади Грузії та президентки країни, аби ті відпустили Ніколоза Гварамію. Нині естафету флешмобу передали литовським журналістам.

"Ми просимо помилувати, як ми вважаємо, невинну людину, але ми вважаємо по-суті справи зараз є такий дієвий інструмент і можливість журналіста звільнити з в’язниці. Хай людина працює, він медійник. Наше звернення, було дуже чемно прийнято, розглянуто, я пояснив його суть про що йде мова. Працівниця консульства прийняла, подякувала і сказала, що це звернення від українськихї журналстів обов’язково буде передане грузинській владі і пані президентці Грузії. Ну, і далі ми будемо в діалозі із нашими партнерами-медійниками і журналістами, які також борються за свободу і незалежність своєї країни", – заявив ведичуй радіо NV Дмитро Тузов.

Дивіться також відео: ЩО ВИТВОРЯЄ проросійська влада Грузії! Нардеп Соломія Бобровська розклала все по поличках!

Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій.

  • Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

Джерело