Хоча літня оздоровча кампанія 2023 року в Івано-Франківській області розпочалася з 1 червня, в обласному закладі оздоровлення та відпочинку «Карпатські мрії» відкрито другу відпочинкову зміну, під час якої діти пільгових категорій будуть забезпечені змістовним відпочинком.

Про це повідомляє Івано-Франківська ОДА.

Цього літа заклад готовий подарувати канікули для 300 дітей пільгових категорій з усієї області. Для них розроблена змістовна розважальна програма. Впродовж літнього сезону – 2023 року у таборі «Карпатські мрії» відбудеться дві оздоровчих зміни тривалістю 21 день та чотири відпочинкових зміни по 14 днів.

Крім того, департамент соціальної політики Івано-Франківської ОДА провів закупівлі послуг з оздоровлення та відпочинку для дітей області в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку вищої категорії, які знаходяться в гірській місцевості. За результатами тендерних процедур придбано 257 путівок.

На Прикарпатті розпочалася літня оздоровча кампанія На Прикарпатті розпочалася літня оздоровча кампанія На Прикарпатті розпочалася літня оздоровча кампанія На Прикарпатті розпочалася літня оздоровча кампанія

Джерело