Відомий журналіст The Washington Post Девід Ігнатіус розповів, як у США ухвалюють рішення щодо допомоги Україні у війні проти російських окупантів. Він наголосив, що президент Байден користується чотирма принципами.  

Про це він сказав в інтерв'ю ТСН. 

"Так, у Білому домі триває внутрішня дискусія про кожен аспект політики щодо України. Мені розповідали, що у президента Байдена є три базові тези, на яких він наголошує на кожній зустрічі, які проводить. Перше. Ми хочемо допомогти Україні дати відсіч незаконному вторгненню Росії, щодо якого Сполучені Штати виступають категорично проти. Ми хочемо дати Україні все, що можемо, щоб допомогти протистояти вторгненню", - сказав Байден. 

У Байдена є чотири принципи щодо війни в Україні: журналіст WP розповів, як у США ухвалюють рішення

За даними Ігнатіуса, Байден у певні моменти може хотіти переговорів між Україною та Росією. Також метою Білого дому є те, щоб не допустити війну між Росією та НАТО. 

"Друге. Ми хочемо, щоб НАТО залишалося сильним. Тож нам треба бути певними, що Росія не нападе на жодну іншу країну в регіоні. Сполучені Штати - частина цього Альянсу. І третє - ми не хочемо прямого зіткнення з Росією, ми не хочемо Третьої світової війни. Думаю, що цими трьома принципами керувався президент Байден. Є і четвертий, який полягає в тому, що він хоче врегулювання шляхом переговорів у певний момент. Тож я думаю, що кожне рішення, яке Білий дім ухвалює щодо України, проходить через ці фільтри - той набір запитань, які ставить президент Байден", - сказав американський журналіст. 

Нагадаємо, міністр оборони Олексій Резніков заявив, що Китай може стати посередником у переговорах між РФ та Україною щодо війни, якщо Пекін змусить Кремль вивести війська із окупованих територій. 

Читайте також:

  • На старт, увага, контрнаступ: як Путін ховається від дронів над Москвою та подій на Бєлгородщині
  • Чому вагнерівці взяли в полон російського комбрига: експерт про "тертя" між окупантами
  • Його називали "Щасливцем": у Києві попрощались із офіцером, якого вбив снайпер на Харківщині

Джерело