Вибух у Міжрегіональному центрі гуманітарного розмінування в Харківській області, який пролунав 31 травня, стався у самому приміщенні навчального корпусу. Внаслідок цього двоє молодих курсантів університету цивільного захисту загинули. Наразі криміналісти та вибухотехніки зібрали речові докази, зокрема уламки, та надали версію причини трагедії. Попередньо відомо, що вибухнув артснаряд до САУ "Піон".

Про це повідомили у слідчому управлінні ГУНП в Харківській області.

"Наші слідчі, криміналісти та вибухотехніки вже працювали на місці події, зібрали речові докази, зокрема уламки - попередньо вибухнув артснаряд до САУ "Піон". Слідчі продовжують допити свідків і відповідально збирають докази та всю інформацію щодо цієї події. Встановлюють, звідки на другому поверсі навчальної будівлі взявся бойовий снаряд та осіб, причетних до цієї трагедії, - написав заступник начальника ГУНП в Харківській області Сергій Болвінов.

Загибель курсантів на Харківщині: стала відома попередня версія вибуху

Слідчі, за його словами, працюють і над рештою питань у цій справі, ретельно аналізуючи кожну деталь. Призначені всі необхідні експертизи.

Повне та неупереджене розслідування кримінального провадження для того, щоб винна особа була притягнута до відповідальності - це головне завдання.

Нагадаємо, на Харківщині загинули двоє курсантів, які вчилися на третьому курсі, одному було 20, другому - 21.

Трагедія сталася з курсантами Національного університету цивільного захисту України. Вони розбирали снаряд, щоб зробити з нього муляж, і загинули. Наразі через це відсторонено четверо осіб.

Читайте також:

Джерело