26-річна французька модель та екскохана актора Венсана Касселя Тіна Кунакі стала окрасою свіжого номера журналу Grazia. Тендітна дівчина продемонструвала трендове вбрання літа 2023 року.

Просто і зручно. Тіна Кунакі продемонструвала літні луки (фото)Просто і зручно. Тіна Кунакі продемонструвала літні луки (фото)

Тіна обрала зелений топ та широкі штани з чорною сумочкою. Це вже готовий ансамбль для прогулянок із друзями в теплу погоду. Білий топ і бежеві штани в комплекті з бузковою сумочкою – що може бути зручніше!

Просто і зручно. Тіна Кунакі продемонструвала літні луки (фото)Просто і зручно. Тіна Кунакі продемонструвала літні луки (фото)

Чорна довга сукня-футляр у комплекті із невеличкою сумочкою – непоганий варіант для вечірніх посиденьок. А в дощову погоду можна одягнути широкі штани в стилі мілітарі, а шкіряна байкерська куртка – це так брутально та сміливо. Жовта сумочка не зіпсує такий стильний тандем.

Просто і зручно. Тіна Кунакі продемонструвала літні луки (фото) Просто і зручно. Тіна Кунакі продемонструвала літні луки (фото)

А ось, наприклад, в ресторан можна одягнути темно-зелену сукню чіткого крою.

Нагадаємо, що модель розлучилася зі своїм чоловіком після п'яти років стосунків. Кунакі зрадив дівчину, яка свого часу розлучила зіркового чоловіка з іконою стилю Монікою Белуччі. Наразі Кассель прибрав усі фото з Тіною зі своїх сторінок у соцмережах. Він не прийшов на день народження моделі та не привітав її.

Додамо, що актор Венсан Кассель та його молода дружина Тіна Кунакі спровокували чутки про розлучення. 

Джерело