Джерело: Ірина Геращенко/Facebook

Безугла заявила, що “порохоботи” мають зникнути.

“Хто такий Борислав Береза? Не знаю, незнайома і знати не буду. Минулий динозавр. Ночуєш у бліндажі, оце бачиш їхні судоми в мережі”, – мовиться у дописі нардепки.

«Безугла має вибачитися перед військовими» – Геращенко прокоментувала заяву нардепки про «порохоботів», котрі «мають зникнути»

Джерело: Facebook

Своєю чергою, співголова фракції “Європейська Солідарність” Ірина Геращенко відреагувала на цю публікацію у соцмережі, заявивши, що Безугла має вибачитися перед тисячами осіб, які воюють на фронті, а також перед пам’яттю загиблих.

“Тисячі партійців “Європейської Солідарності” воюють на фронті. На найважчих ділянках. Сотні з них зазнали важких поранень. Десятки – загинули. Ми НІКОМУ, ніяким Марʼянам не дозволимо топтатися по їх світлій памʼяті. Для нашої команди війна почалася в 14-му. Багато наших колег записалися в добровольці і з Майдану пішли на фронт”, – нагадала вона.

Геращенко зазначила, що Безугла порівняла прихильників політичної сили з окупантами, тим самим принизивши памʼять героїв Олега Барни, Геннадія Афанасьєва, Гліба Бабича, Тараса Жеребецького, Вячеслава Зайцева і “десятків інших світлих і чистих людей, чиїх мізинця вона не варта”.

“Це така ницість і дичина – ділити військових за партійними кольорами. Особливо з вуст депутата, та ще й із комітету нацбезпеки і оборони. Безугла має вибачитися перед військовими. За розкол країни, за ворожнечу і ненависть у кожному своєму слові. А її колеги по партії якось мають пояснити панянці, яке зло – її огидні пости”, – наголосила співголова фракції.

Вже за деякий час Безугла опублікувала новий допис, у якому заявила, що “порохоботи – не всі, хто голосували за Порошенка, і не всі з Євросолідарності”. Водночас вона також закликала “не годувати тролів” та перейнялася інформацією, котру росіяни пильнують для “інкрустації своїх ІПСО”.

«Безугла має вибачитися перед військовими» – Геращенко прокоментувала заяву нардепки про «порохоботів», котрі «мають зникнути»

Джерело: Facebook

Нагадаємо, на думку представника президента у Верховній Раді, члена парламентського комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Федора Веніславського (“Слуга народу”), його колега по фракції Мар’яна Безугла своєю роботою у комітеті з нацбезпеки створює загрозу національній безпеці під час воєнного стану.

  • Народний депутат від партії “Слуга народу” Олександр Трухін пішов на угоду зі слідством, визнавши, що пропонував хабар поліціянту. Його зобов’язали сплатити штраф.
  • Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки вже наступного тижня заслухає доповіді відповідальних за мобілізаційні заходи в Україні, оскільки виникли зауваження до “мобілізаційних методів”. Зокрема мовиться про спосіб вручення повісток.
  • Заступниця міністра оборони України Ганна Маляр заявила, що Міноборони підготувало наказ, яким укотре відтермінувало строки взяття жінок відповідних професій та спеціальностей на військовий облік ще на рік – до 1 жовтня 2023 року. Натомість нардепка від “Слуги народу” Мар’яна Безугла зазначила, що нарешті в Міноборони зробили висновки, адже через некоректно сформовані підзаконні акти міністерств парламент змушений реагувати.

Джерело