Астрологи попередили про вирішальний місяць для України і назвали дуже небезпечний день у червні.

Ракетні удари, трагедії і терор: Названо найважчий місяць літа 2023 для України


Війна триватиме все літо в Україні. Важкий період ракетних атак не припиняється.

Як каже астролог Яна Тимощук, будуть неприємні новини для столиці України.

“Карти показують дуже погані новини для людей. Страждати будуть більше діти і жінки. Відбувається велике емоційне навантаження. Будуть визначаться якісь важливі рішення в Києві”, – говорить астролог.

Вона підкреслила, що обстріли Києва продовжаться.

“Жахливі обстріли ще будуть. Але, відповіді за ці удари будуть. Випадає карта “Зірка” – це пов’язано з електростанціями, вишками. Може трапиться якась поворотна ситуація. Протягом 3 місяців ситуація стабілізується, але зараз дуже важкий період”, – прогнозує астролог.

Хто така Яна Тимощук
Яна Тимощук (Езотеричка) – езотерик, ведичний астропсихолог, таролог. Автор унікальної методики прогнозування, йдеться на YouTube-каналі астролога.

При цьому вона додає, що Україна отримає все, за що бореться.

“Карти показують енергію наступу, буде щось пов’язано з Києвом. У нічний час доби продовжаться обстріли. Боротьба буде найсильніша, ми стоїть до останнього. Карти показують, що ми отримаємо той результат, який нам потрібен”, – зазначила Тимощук.

Гороскоп для України на літо 2023 – найнебезпечніший місяць
Як каже астролог Олексій Кириченко, найнебезпечніший місяць цього літа для України – червень.

“Найнебезпечніший місяць літа 2023, з точки зору війни і ракетних обстрілів, червень. У червні Марс знаходиться в знаку зодіаку Лев. Весь червень буде важким. У липні Марс перейде в знак зодіаку Діви. Військова активність буде знижуватися. Також знизяться і ракетні обстріли в липні. З кінця липня терор українців може закінчиться”, – прогнозує астролог.

Хто такий Олексій Кириченко
Олексій Кириченко вивчає астрологію з 1999 року. З 2005 року почав викладати астрологію. Є автором багатьох статей на тему астрології. Має свій власний ютуб-канал.

За його прогнозом, з серпня місяця починається місяць, коли ідея обстрілів у Росії припиниться.

Джерело