Затриманим журналістом, якого підозрюють у розбещені двох 15-річних хлопців, ймовірно є співробітник видання «Весті» Тарас Козуб. Редакція опублікувала офіційну відповідь та зазначила, що Тарас Козуб вже не є співробітником видання.

«На даний момент ця особа не є співробітником редакції Vesti.ua. Ініціатором розірвання трудових відносин виступила редакція, оскільки дії колишнього співробітника, які інкримінуються йому правоохоронними органами, є категорично неприйнятними для подальшого трудового співробітництва», – йдеться у повідомленні.

Редакція наголосила, що не здійснює контроль за особистим життям своїх співробітників, тому «оприлюднені факти стали шоком для всіх працівників та керівництва редакції.

Журналіст Vesti.ua розбещував неповнолітніх? Редакція видання зробила заяву

«Ми закликаємо не ототожнювати поведінку одного співробітника з колективом Vesti.ua. Поведінка одного співробітника не відображає цінностей та моральних принципів, якими керується наша редакція», – наголосили журналісти.

Також у повідомленні зазначено, що редакція Vesti.ua підтримує повне та об'єктивне розслідування справи та готова надати необхідну допомогу слідству в рамках закону, а також закликає читачів та громадську думку залишатися об'єктивними, надаючи правоохоронним органам можливість завершити незалежне розслідування.

Журналіст Vesti.ua розбещував неповнолітніх? Редакція видання зробила заявуЖурналіст Vesti.ua розбещував неповнолітніх? Редакція видання зробила заяву

Оболонський районний суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у сумі 214 720 грн. Санкція найбільш тяжкої статті передбачає до восьми років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. Окрім того, у слідчих є підстави вважати, що фігурант може бути причетним ще до низки аналогічних злочинів.

Затриманим журналістом, якого підозрюють у розбещені двох 15-річних хлопців, ймовірно є співробітник видання «Весті» Тарас Козуб. 

Джерело