У кількох областях України було виявлено групи агентів ФСБ, які шпигунили за "центрами ухвалення рішень".  Зокрема, збирали розвіддані про локації, озброєння та особовий склад Сил оборони в центральній та південній частині України. Як повідомляє прес-центр СБУ, за кожне виконане завдання агенти отримували від агресора до 550 доларів на власні карти.

Продався за 550 доларів: одесит у

На Вінниччині затримано місцевого жителя, який намагався визначити координати Штабу командування Повітряних Сил ЗСУ та підрозділів Національної гвардії. Для цього ворожий агент робив фото-, відеозйомку українських об'єктів та прилеглої місцевості з вікон магазинів та інших неподалік розташованих будівель.

Продався за 550 доларів: одесит у

У Дніпропетровській області викрито агента ФСБ з позивним "Гром". Зловмисник малював для оккупантів схеми оборонних рубежів на території Кривого Рогу та визначав місця зберігання техніки та боєприпасів у місті. Для збору розвідінформації він діяв "за легендою" безробітного. Зокрема періодично влаштовувався на підсобні роботи поблизу або території критичних об'єктів.

Продався за 550 доларів: одесит у

В Одесі затримано українця, який розвідував паролі для пересування територією міста в комендантську годину та для проїзду блокпостів. Щоб отримати ці відомості, він намагався "в темну" використати своїх друзів серед українських військових та правоохоронців.

Також він мав визначити GPS-координати військових об'єктів у районі обласного центру. Для цього об'їжджав місцевість та робив спеціальні позначки на електронних картах. 

Останні новини України:

Джерело