Цього разу на своїй сторінці в Instagram Олег Скрипка розповів, що його благодійний концерт у Швейцарії скасували через російських пропагандистів.

"Кремлівська пропаганда працює за кордоном, використовуючи гебельсівські методи: чим брутальніше брехня, тим більше у неї вірять. Абсолютно безпідставно мене звинувачують у прихильності до ультранаціоналістичної ідеології, що є абсолютною неправдою. Відтак, не перевіряючи фактів, зарубіжні медіа поширюють цю дезінформацію, що призводить до скасування концерту в Цюріху, Швейцарія", — пише Олег Скрипка.

Скандал: концерт лідера

Зірка гурту "Воплі Відоплясова" Олег Скрипка наголосив, що, організовуючи тури під час війни, вони прагнуть не лише підтримувати ЗСУ, але й доносити світовій спільноті, що Україна самобутня країна зі своїми традиціями та культурою, і сьогодні вона бореться з озвірілим агресором росією.

Скандал: концерт лідера

"Кожний наш концерт покликаний об'єднати українців і європейців за кордоном, які підтримують нашу країну у найважчі часи. На головних площах європейських міст, лунали українські пісні, авторські та військові, автентичні і сучасні. Ключові заходи відбулися в Брюсселі, біля входу до будівлі Європарламенту - під час прийняття рішення про надання Україні статусу кандидата ЄС, та в Лугано, в рамках міжнародної конференції з питань відновлення України, де були прийняті головні рішення по відновленню нашої країни. Зібрано понад 1000 000 євро допомоги Україні", — розповів Олег Скрипка.

Скандал: концерт лідера

Останні новини України:

Джерело