"Дніпро-1" завоював "срібло" української Прем'єр-ліги (УПЛ) сезону-2022/23, залишивши луганську "Зорю" лише з бронзовими нагородами.

У матчі заключного туру вітчизняної першості дніпровський клуб обіграв "Кривбас" (1:0), тоді як "Зоря" розгромила "Минай" (0:3).

Перед заключним туром "Дніпро-1" та "Зоря" мали однакову кількість очок, але команда Олександра Кучера випереджала луганців за результатами очних зустрічей. Тому дніпрянам важливо було зіграти не гірше, ніж їхній конкурент.

Драматична розв'язка: "Дніпро-1" вирвав перемогу в останньому турі та здобув "срібло" УПЛ

"Дніпро-1" довго не міг забити у ворота "Кривбаса", але все ж досягнув своєї цілі. На 73-й хвилині Домінго Бланко забив м'яч, який приніс його команді перемогу.

У паралельному матчі "Зоря" ще в першому таймі двічі забила "Минаю" – відзначилися Назарій Русин та Арсеній Батагов. Крім того, на 40-й хвилині Русин не реалізував пенальті. У другому таймі Русин реабілітувався за хибу з 11-метрової позначки та на 57-й хвилині вдруге забив з гри, таким чином оформивши дубль.

Отже, за підсумками сезону "Дніпро-1" (67 очок) посів друге місце в УПЛ, випередивши "Зорю" (67 балів) за додатковими показниками. Відтак, саме дніпряни вибороли путівку до кваліфікації Ліги чемпіонів, а команда Патріка ван Леувена зіграє у відбірковому раунді Ліги Європи.

"Кривбас" (41 бал) завершив сезон УПЛ на сьомому місці та не пробився до єврокубків. "Минай" (33 бали) фінішував десятим і зберіг прописку в елітному дивізіоні.

ПСЖ зазнав фіаско у прощальному матчі Мессі та Рамоса – фанати знову освистали аргентинця (відео)