Українські льотчики проходять масштабні навчання, відточують маневрування у небі та пуски ракет. Упродовж кількох днів вони вправлялися в польотах із бойовою стрільбою, йдеться в ТСН.

В  масштабних тренуваннях задіяні і льотчики, і механіки, і навідники. Свої навички на полігоні відточують на Мі-8 та Мі-24. “Основний вид цих тренувань – це наземна підтримка військ. Знищення наземних цілей  противника”, - кажуть інструктори. 

У Олексія за плечима дитячий талісман та близько двох сотень бойових вильотів. На цих навчаннях він ділиться досвідом як з молодими пілотами, так і з тими, хто давно не літав. “Ми просто їх відновлюємо, навчаємо нюансів виконання бойових завдань, вльотуєм їх”, - розповідає вертолітник.

З неба видніше, як вибити ворога: пілоти гелікоптерів провели масштабні навчання

На навчаннях льотчики відпрацьовують усі здобуті на війні навички, а також – вчаться новому. “Відпрацьовуємо нові тактичні маневри для того, щоб ще більш поліпшити і навчитися наносити, ще більше шкоди нашому противнику”, - каже пілот Олег.

“Тренувалися і група бойового управління, самі льотчики, також інженерно-технічний склад, тому що єдина робота, єдиної команди – це запорука успішного виконання завдання”, - переконує командувач об’єднаних сил ЗСУ Сергій Наєв. 

Чимало тутешніх гвинтокрилів передали іноземні партнери, вони льотчикам знайомі, тож вони з нетерпінням чекають на поставки іншої техніки. 

“Ми освоюємо будь-який тип техніки, який у нас буде і ми зможемо на ньому вести ефективно бойові дії” , - переконує військовий льотчик Василь. 

А поміж тренуваннями – нагороджують найкращих за те, що знищили ворога і не допустили успішних його дій. Усе швидко та без зайвої помпезності, бо на них чекає небо, з якого запевняють льочики, видно як наблизити перемогу.

Читайте також:

Батько-правоохоронець сам дістав із-під завалів на Дніпропетровщини дружину і тіло доньки: подробиці трагедії

Мама померла, а батька давно немає: з Нью-Йорка з-під обстрілів врятували трьох сиріт

"Кайф трошки ловиш": бійці під Нью-Йорком розповіли, що піднімає настрій на роботі

Джерело