Відділення медичної реабілітації та фізичної терапії Калуської ЦРЛ поповнилося сучасним обладнанням для реабілітації поранених військових та постраждалих внаслідок війни, а саме тренажером G17 PRO з інтегрованим поручнем, вартістю 248,5 тис. грн.

Про це повідомив міський голова Калуша Андрій Найда.

Це стало можливим завдяки перемозі у програмі «Грант на важливу справу». Серед 100 поданих заявок тільки чотири отримали фінансову підтримку від Благодійного фонду В. Столара.

Щира подяка команді, яка працювала над оформленням заявки на участь у конкурсі – Тетяні Сеньків – заступниці начальника управління – начальниці відділу підприємництва та грантів управління економічного розвитку міста, Михайлові Гладенькому – очільнику відділення медичної реабілітації та фізичної терапії Калуської ЦРЛ, економісту відділу контролінгу лікувальної установи – Уляні Грабарські та ГО «УФРА» (Наталії Захаровій та Сергію Гумініловичу). Це чудовий результат спільної роботи! Об’єднуючи зусилля для допомоги, ми наближаємося до перемоги України!, – зазначив мер Калуша.
Калуська ЦРЛ отримала сучасне обладнання для реабілітації військових. ФОТО Калуська ЦРЛ отримала сучасне обладнання для реабілітації військових. ФОТО

Джерело