Не вщухають артилерійські дуелі на межі Луганщини з Донеччиною. На Кремінецькому напрямку росіяни щодоби обстрілюють прифронтові населені пункти зі ствольної та реактивної артилерії і постійно намагаються вирахувати розташування української арти, йдеться в ТСН. 

У Зарічне, Торське, Ямпіль, Сіверськ прилітає по кілька разів на добу. Ближче до передової - у напрямку тимчасово загарбаних  Діброви й Кремінної - свистить і вибухає майже безперервно. “На Бахмуті мені, ну прилітало. Тут інтенсивніше, тут і прицільно валять”, - твердить навідник гармати M119, 2-го механізованого батальйону 67 ОМБр Валерій.

Хоча під Бахмутом, кажуть українські гарамші-добровольці, стріляли з легкої американської штурмової гармати М119 майже безперервно. “З другого пострілу вразили ціль. Але ціль була більшого розміру, ніж наш снаряд, може перекрить і системно почали по ній працювати. В результаті вразили будинок, в якому була штурмова група у кількості семи чоловік, яка була знищена. Із 13-ти сім було прямих влучань”, - розповідає боєць Андрій.

Артилерійські дуелі інтенсивніші, ніж у Бахмуті: бійці на межі Луганщини нищать ворога закордонною технікою

“Рекорд у нас був, є - 333, але у нас було набагато більше. Це все було за добу! Ми на ній зробили більше, ніж 333”, - додає побратим.  

Майже всі вони добровольцями прийшли до військкомату 24 лютого. Геть, як один - цивільні люди. “Є один кадровий військовий - командир батареї. Решта - всі цивільні люди. Підприємці є, є брокери митні, є вчитель, навіть. Є водії”, - розповідає Андрій.

Разом вони боронили Київщину, потім так само разом вчилися на артилеристів у Німеччині. Нині стали розрахунком і нищать окупантів з M119-ої на півночі Донеччини. Кожен снаряд, який відряджають артилеристи другого мехбату 67-ої механізованої у напрямку ворога, летить, запевняють воїни, заради головної спільної мети. “Перемогти - перше, повернутися додому - друге! І будувати нове життя після війни”, - твердять вони.

Читайте також:

Ворог засів на старих позиціях захисників і "поливає" артою: поранений боєць розповів, як вдається тримати Бахмут

"О третій годині вибухнуло все": мешканець постраждалої багатоповерхівки в Києві розповів, як його сім'я врятувалася

Джерело