Нещодавно у Києві, на Оболоні, стався скандал у маршрутці через проблему з оплатою проїзду готівкою.

Водій маршрутки №180 влаштував справжнє випробування для пасажирів, тримаючи їх у салоні та вимагаючи оплатити проїзд, який коштував 15 гривень.

Водій маршрутки взяв пасажирів у

Водій маршрутки взяв пасажирів у

Свідки події розповіли, що до салону маршрутки увійшли пасажири і всі вже заплатили за проїзд, проте водій нарахував більше людей, кричав, що не всі заплатили.

Він заявив, що не поїде далі, доки всі не сплатять. Протягом 10 хвилин він стояв на місці і не відчиняв двері, хоча в салоні було дуже душно та жарко. Водій також погрожував пасажирам, що вже більше не зупинятиметься на їхній зупинці.

Компанія-перевізник повідомила, що перевірятимуть те, що наговорили пасажири про водія. І заявили, що все ж таки є пасажири, які хочуть вийти з транспорту, не заплативши. Хоча визнають, що водій не повинен поводитися з пасажирами таким чином.

Водій маршрутки взяв пасажирів у

За словами представників компанії-перевізника, до салону маршрутки №180 зайшли 13 пасажирів, і лише 8 із них сплатили проїзд. Водій просив пасажирів сплатити. Один із пасажирів почав вести себе некоректно та висловлювати негативні коментарі на адресу водія.

Водій зупинився та ще раз, попросив сплатити. Він стояв лише 3 хвилини. Гроші за проїзд так і не було передано.

Джерело