Солістка гурту KAZKA Олександра Заріцька дянми поділилася, що виходить заміж.

Обранець артистки, музикант та motion-дизайнер Павло Тараненко, освідчився їй. А сьогодні, 28 травня, в ефірі програми "Сніданок. Вихідний" Заріцька поділилася подробицями освідчення.

За словами співачки, коханий вже давно мав обручку для неї, але ніяк не міг знайти необхідний момент:

Солістка KAZKA Заріцька розповіла, як і де коханий їй освідчився

"Він тримав обручку дуже довго. Він ніби шукав приводу. А він знає, що я люблю такі кінематографічні моменти і, мені здається, боявся зробити це якось просто. Був в нас випадок, коли співпало, що він їхав за гуманітарною допомогою за кордон, а я їхала на концерти. І якраз ми були проїздом. Ми їхали вже до Києва додому, у нас вся машина забита гуманітаркою. І ось якраз між цим він встигнув освідчитися і це було дуже романтично", - поділилася Заріцька.

Також Олександра розповіла, про яке весілля вона мріє. За словами артистки, вони з коханим вирішили влаштувати своє свято після перемоги України.

"Є в мене дві мрії. Це навіть не обговорювалося, що це може бути під час повномасштабної війни. Хочеться, щоб весілля було наповну, щоб це було світле якесь свято. А зараз і в мене голова забита, і в нього забита зовсім іншим. Взагалі, класно було б десь в Криму на набережній. Другий варіант – Закарпаття", - розповіла Заріцька.

Окрім того виконавиця поділилася, що вони з обранцем знайомі від 2018 року. Але стосунки між ними зав'язалися минулого року:

"Якось одразу не було того відчуття, що це точно ця людина. Але якось воно нашаровувалося і в якийсь момент я така: тепер я розумію, що означає мати свою людину. Почали жити разом і воно якось швидко-швидко стало на свої місця. Мабуть, це моє перше велике кохання", - відверто розповіла Заріцька.

Нагадаємо, що у день, коли коли Олександра Заріцька оголосила про заручини, вона випустила романтичне mood-відео на нову пісню "БЕЗ КОХАННЯ".

Читайте також:

  • Акторка дубляжу різко відповіла Есхакзай, яка розкритикувала її пародію на Лободу: "Хто зрадив раз, той зрадить вдруге"
  • Олександр Пономарьов та Дзідзьо зачарували дуетом а капела просто в автобусі
  • Дружина Тищенка розповіла, як подолала третю стадію целюліту і показала себе до та після схуднення на 17 кг

Джерело