Голова Федерації з пауерліфтингу в Житомирській області спортсмен з Житомира Андрій Баленков завоював срібну нагороду Чемпіонату світу із жиму лежачи. Про це на сторінці в мережі Facebook повідомила Національної Федерації пауерліфтингу України.

Андрій Баленков, виступаючи у ваговій категорії до 83 кілограмів, підкорив штангу у 270 кілограмів, йдеться у повідомленні. При цьому атлет поступився лише п’ятьма кілограмами чемпіонові даної вагової категорії.

Про досягнутий результат, другу сходинку Чемпіонату світу, у себе на сторінці в мережі Facebook написав сам Андрій Баленков.

Спортсмен з Житомира Андрій Баленков – срібний призер Чемпіонату світу із жиму лежачи

"Склав гідну конкуренцію 18-разовому чемпіону та рекордсмену світу Даіки Кодамі з Японії! На жаль, невдалий третій підхід не дав мені можливість піднятися на найвищу сходинку Чемпіонату Світу", – написав Андрій Баленков.

Спортсмен також подякував своєму тренеру Віктору Налейкіну за підготовку та президенту ФПУ за довіру і можливість гідно представляти Україну на міжнародних змаганнях найвищого рівня.

Загалом збірна команда України на Чемпіонаті світу з жиму лежачи у південноафриканському місті Сан Сіті здобула дві золоті, срібну та бронзову нагороди.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

Джерело