Джерело: пресслужба Офісу генерального прокурора.

Як повідомляється, на зустрічі також були присутні заступник голови Місії у Посольстві США в Україні Крістофер В. Сміт та заступник директора INL у Києві Ерік Пагнер.

Генпрокурор України зустрівся із сенатором США Гремом: обговорили шляхи протидії ПВК «Вагнер»

Фото: Офіс генпрокурора

Андрій Костін подякував за тверду позицію щодо підтримки України та її боротьби за справедливість і притягнення до відповідальності держави-агресора — Росії. Також сторони обговорили системну співпрацю щодо протидії злочинній діяльності ПВК “Вагнер” в Україні та за її межами.

Крім того, мовилося про можливість спрямування конфіскованих США у російського олігарха $5,4 млн на реабілітацію українських захисників.

Генпрокурор України зустрівся із сенатором США Гремом: обговорили шляхи протидії ПВК «Вагнер»

Фото: Офіс генпрокурора

“Ми повинні домогтися покарання тих, хто організував і фінансує цю війну, та змусити їх заплатити за всю шкоду та всі заподіяні страждання”, – наголосив Костін.

Варто додати, колишній президент США Дональд Трамп та експрем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон провели розмову про “життєво важливу необхідність української перемоги”.

  • 77-й прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон назвав президента Франції Емманюеля Макрона “нудотним” та “підлабузником Путіна” через його візит до Москви на зустріч із президентом РФ.
  • 25 травня президент України Володимир Зеленський провів зустріч із міністром оборони Швеції Полом Йонсоном.

Джерело