Російський актор Борис Галкін, який гаряче підтримує війну Росії проти України, в бесіді з виданням «АиФ» театрально дивується, що якщо в радянські часи він не помічав в Україні «ніякого націоналізму», то, побувавши в країні 10 років тому, зрозумів, що росіянам там чомусь не раді.

«За радянських часів я об'їздив усю Україну – Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпропетровськ, – розповідає Галкін. – Найлегше, напевно, назвати міста, де я не побував. І скрізь було добре ставлення. Хлібосольнішого, відкритого, доброго народу важко було навіть уявити. А потім, коли Союз звалився і Україна здобула, скажімо так, незалежність, ситуація почала поступово, але неприборкано змінюватись».

«Я розумів, що процес іде серйозний, що назад відкату вже не може бути. З багатьма своїми товаришами-офіцерами спілкувався на цю тему, які мали друзів, робочих зв'язків в Україні. Вони також усе це бачили, відчували», – додав артист.

Актор-путініст Борис Галкін заявив, що Україна заражена «бацилою ненависті до Росії»

Нагадаємо, в 2017 році артиста було внесено до бази «Миротворець». Як повідомляється на сайті, актора звинувачують у незаконному перетині державного кордону України та пособництву бойовикам незаконних воєнізованих формувань. Також Галкін був помічений в участі в пропагандистських заходах на окупованих територіях Донецької та Луганської областей. Галкін називав своїм другом загиблого терориста Олександра Захарченка.

Джерело