Очільник Донецької ОВА Павло Кириленко розповів про оперативну ситуацію в області станом на ранок 28 травня.

На Донецькому напрямку у Кураховому окупанти поранили двох людей, пошкоджено приватний будинок. Також під вогонь потрапило Острівське — там пошкоджено чотири будинки.

Число жертв зростає: з'явилися трагічні подробиці та кадри з місця нових обстрілів

На Горлівському напрямку одна людина загинула в Костянтинівці. У місті пошкоджено 14 приватних будинків, три ділянки газогону та електромережа. У Часовоярській громаді пошкоджено 7 будинків. На Лисичанському напрямку у Сіверську зруйновано будинок та нежитлове приміщення. Також зафіксовано 4 обстріли з Градів по Торському і Зарічному.

Число жертв зростає: з'явилися трагічні подробиці та кадри з місця нових обстрілів

Крім того, напередодні ввечері росіяни завдали ракетного удару по Краматорську. Там поцілили у промзону, обійшлося без жертв.

За добу росіяни вбили одного жителя Донеччини та поранили ще трьох. Всього за час повномасштабного вторгнення окупанти вбили 1534 людини в Донецькій області, ще 3599 - поранили. Це дані без урахування Маріуполя та Волновахи - там наразі неможливо встановити точну кількість жертв.

Крім того, очільник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак повідомив трагічну звістку про долю трьох людей, які зникли безвісти під час ракетного удару по Дніпру 26 травня. На жаль, вони загинули. Отримано результати дослідження фрагментів тіл, виявлених на місці трагедії.

Число жертв зростає: з'явилися трагічні подробиці та кадри з місця нових обстрілів

Серед жертв 56-річний лікар і 64-річна співробітниця потрощеного медзакладу. А ще 57-річний працівник сусідньої ветклініки. Загалом та атака забрала життя чотирьох людей.

Останні новини України:

Обірвалося життя видатного музиканта, народного артиста України: перші подробиці трагедії.

Джерело