Українські співаки Олександр Пономарьов та Михайло Хома, відомий як Дзідзьо, знову об'єдналися, аби потішити шанувальників своїм співом.

Так, Пономарьов у себе в Instagram дві години тому поділився відео, знятим у гастрольному автобусі. Від самого ранку виконавці їдуть на захід України – до Львова, де проведуть благодійну гастровечерю.

Між тим, під час дороги Пономарьов та Дзідзьо привітали зі святом столицю України – сьогодні, 28 травня відзначають День Києва. Просто в автобусі голосисті зірки проспівали рядки з легендарної пісні Ігоря Шамо та Дмитра Луценка "Як тебе не любити, Києве мій!".

Олександр Пономарьов та Дзідзьо зачарували дуетом а капела просто в автобусі

У відео артисти співають а капела і ніщо не відволікало від їхніх потужних голосів. Шанувальники зізналися, що лишилися у захваті: "золоті голоси України", "слухаю по колу", "пишаюся тим, які в нас є виконавці".

Нагадаємо, днями Дзідзьо показав селфі зі своєю мамою, яка приїхала до нього з Португалії та з зірковим другом, співаком Олександром Пономарьовим.

Читайте також:

  • Акторка дубляжу різко відповіла Есхакзай, яка розкритикувала її пародію на Лободу: "Хто зрадив раз, той зрадить вдруге"
  • Донька Джонні Деппа злилася у пристрасних поцілунках зі своєю дівчиною просто в аеропорті
  • Невпізнанний Максим Галкін показався на селфі з українкою

Джерело