Волинський спортсмен Андрій Рибачок із Ковеля посів третє місце в складі української команди на Кубку світу з веслування на байдарках і каное – ICF Canoe Sprint World Cup 2023, що триває в польському місті Познань, – повідомили у Волинській обласній школі вищої спортивної майстерності.

Першу командну нагороду волинянин здобув під час другого змагального дня, 27 травня.

Згідно з результатами на офіційному сайті змагань, Андрій Рибачок у парі з Віталієм Вергелесом, Тарасом Кузиком і Володимиром Савчиним із Львівської області вибороли нагороду у каное-четвірці на дистанції 500 метрів.

Волинський каноїст здобув командну бронзу на Кубку світу з веслування в Польщі

Четвірка спортсменів пройшла дистанцію 500 метрів із результатом 1:38.54 та посіла третє місце в турнірній таблиці. Друге та перше місця зайняли чоловічі каное-четвірки з Польщі з часом 1:38.09 та 1:36.16 відповідно.

Кубок світу з веслування на байдарках і каное триватиме в Познані до 28 травня. Від команди України на водних доріжках озера Мальта веслують 26 спортсменів.

Довідково: 28-річний Андрій Рибачок є спортсменом основного складу Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.