Представники УПЦ МП продовжують прислужувати росіянам. Так, у Сватовому на Луганщині священник висловив подяку окупантам, які вбивають тисячі мирних українців та зруйнували десятки тисяч їх будинків.

Піп розповів про збір продуктів для малюків, памперсів, медикаментів, вітамінів та одягу від волонтерів.

Як священники Московського патріархату прислужують окупантам: відео

«Дякуємо за небайдужу допомогу, активну участь у житті нашого міста», – без жодних докорів сумління промовив священник.

До слова, представники РПЦ визнали: ніякої УПЦ ніколи не існувало, це фейк (відео).

Крім того, священник УПЦ МП розповів, як прислужував терористу Пригожину (відео). Павленко в ефірі розповів, як перевозив двох загиблих російських пілотів, які нібито направили збиті літаки у колону ЗСУ, через що і загинули. За словами священника, українські воїни нібито так були «вражені подвигом льотчиків», що вирішили віддати їм військові почесті і «салют пам’яті».

Отець Андрій, який раніше був представником Московського патріархату, розказав, як Московська церква в Україні йде у підпілля. У випадку, якщо УПЦ не матиме права служити, то частина мирян із священниками перейдуть у «приватні храми».

«Та вже зараз на Волині є двадцять парафій, чиє майно разом з частиною мирян перейшло до ПЦУ, а інша частина (та, яка не погодилася) разом зі священиком на приватній землі побудувала приватні храми. Вони не мають жодної реєстрації, а просто служать самі по собі. Це називається «катакомбний стан», – зазначив Андрій Пінчук. Він додав, що бачив  відео з Луцьку, де «ватний» священник приймає мирян у своєму будинку за списками. Якщо ти є в списку – проходь, немає – йди лісом, бо тут приватна територія».

Джерело