Синоптики попередили українців про наближення похолодання і вкрай серйозних опадів. Доведеться зіткнутися і з дощами, і з грозами.

“Масштабна гроза рине на ці області з дикою силою прямо завтра, потоки води хлинуть на ці міста України”: синоптики про погоду

Як інформує “zn.ua”, в кінці травня, в країну повернеться дощова погода. За прогнозами синоптикині Наталії Діденко, найближчим часом дощі йтимуть на Лівобережжі. На північ та захід опади прийдуть 24-25 травня.

Дощі носитимуть короткочасний та локальний характер, як це часто буває влітку. Також очікуються грози.

За даними Укргідрометцентру, починаючи з 23 травня в Україну прийдуть короткочасні дощі з грозами. При цьому температура серйозно не знизиться. Вдень стовпчики термометрів все ще будуть триматися вище + 20. Дощити буде майже на всій території України, крім західних областей.

24 травня, у середу опади прийдуть і на захід країни. Дощі з грозами прогнозують в Житомирській, Львівській, Івано-Франківській, Чернівецькій областях та на Закарпатті.

Наступного дня, 25 травня відпочити від дощів зможуть тільки мешканці Вінницької, Хмельницької, Тернопільської, Житомирської, Рівненської та Волинської областей.

Укргідрометцентр – 25 травня

Поступово, інтенсивність дощів знизиться. Але 26 – 27 травня, у східній та південній частині країни ще очікують помірні дощі з грозами.

“Масштабна гроза рине на ці області з дикою силою прямо завтра, потоки води хлинуть на ці міста України”: синоптики про погоду

Яка погода чекає на українців найближчими днями – прогноз
За даними Укргідрометцентру, найближчими днями в Україні буде доволі мокра погода. Дощі, подекуди з грозами, градом та шквалами, очікуються у більшості областей нашої країни. Лише на заході збережеться переважно суха погода.

Водночас температура залишиться бех істнотних змін. Зокрема, за даними синоптиків, вночі стовпчики термометрів показуватимуть +11°…+16°, на заході буде свіжіше, +6°…+12°. Вдень по всій Україні повітря прогріватиметься до весняних показників у +20°…+26°.

Вітер, за даними Укргідрометцентру, не буде сильним, але під час гроз можливі шквали до 15-20 м/с.

Сообщение “Масштабна гроза рине на ці області з дикою силою прямо завтра, потоки води хлинуть на ці міста України”: синоптики про погоду появились сначала на NEWS TiME.

Джерело