В обмінниках назріває переполох: стало відомо, що буде з курсом валют влітку 2023 року

В обмінниках назріває переполох: стало відомо, що буде з курсом валют влітку 2023 року

Актуальна інформація
Експерт поділився прогнозом щодо курсу долара влітку

Курс американської валюти ніяк не може досягти стабільної цифри. Влітку цього року курс іноземної валюти може ослабнути, а українська валюта продовжить зміцнюватися на своїй позиції. Цей прогноз можливий за певних умов. Інформація ділиться finanse ua.

Економічний експерт Борис Кушнір поділився інформацією щодо курсу американської валюти вже влітку 2023 року. Він розповів, від чого залежатиме вартість валюти вже найближчими тижнями.

За інформацією, до знецінення готівкової української гривні до американського «зеленого» може призвести планова девальвація національної валюти. Якщо це рішення буде відтягуватися до липня, то в червні ситуація з курсом валюти спостерігатиметься такою самою, як і на сьогоднішній день.

Згідно з прогнозом інвестиційного банкіра Сергія Фурса, готівковий курс американського долара в нашій країні до кінця весни не суттєво і різко змінюватиметься. На його думку, найбільша ціна на валюту найближчими тижнями залежатиме від макрофінансової допомоги Україні від країн-партнерів.

Існують й інші прогнози експертів, в яких йдеться про те, що курс американської валюти до початку літа поточного року не буде значною змінюватися, навіть у разі зупинки «зернової угоди».

Джерело