"Манчестер Сіті" переміг "Челсі" в домашньому матчі 37-го туру англійської Прем'єр-ліги (АПЛ) – 1:0.

"Городяни" офіційно оформили чемпіонство ще напередодні своєї гри з "пенсіонерами". "Арсенал" українця Олександра Зінченка на виїзді зазнав сенсаційної поразки від "Ноттінгема" і втратив будь-які шанси в боротьбі за титул.

Тож перед стартом зустрічі на "Етіхаді" гравці "Челсі" влаштували команді Хосепа Гвардіоли чемпіонський коридор.

"Манчестер Сіті" в ранзі чемпіона резервним складом обіграв "Челсі" з Мудриком в АПЛ (відео)

На гру з "Челсі" іспанський керманич "небесно-блакитних" випустив резервний склад. Однак навіть без головних своїх зірок "городяни" змогли перемогти команду Френка Лемпарда.

Єдиний гол у поєдинку на 12-й хвилині забив Хуліан Альварес після передачі Коула Палмера.

У другому таймі аргентинський нападник міг оформлювати дубль, але його гол на 71-й хвилині було скасовано після перегляду відеоповтору (VAR) через гру рукою.

Український півзахисник "Челсі" Михайло Мудрик розпочав гру з лави для запасних та вийшов на поле на 69-й хвилині. Відзначитися результативною дією чи бодай якось допомогти своїй команді уникнути поразки 22-річному українцю не вдалося.

Огляд матчу

Після завершення матчу гравці "Манчестер Сіті" під оплески уболівальників гучно святкували перемогу в АПЛ, піднімаючи трофей над головою. "Городяни" втретє поспіль виграли чемпіонат Англії та 9-й раз в історії.

Своєю чергою, "Челсі" посідає лише 12-те місце в турнірній таблиці АПЛ.

24 травня "Манчестер Сіті" зіграє перенесений матч 32-го туру чемпіонату Англії проти "Брайтона", а в заключному турі 28 травня підопічні Гвардіоли зустрінуться з "Брентфордом".

"Челсі" завершить поточний сезон АПЛ іграми проти "Манчестер Юнайтед" (25 травня) та "Ньюкасла" ( 28 травня).

Тріумф Гвардіоли: "Манчестер Сіті" знищив "Реал" і вийшов до фіналу Ліги чемпіонів (відео)

На футбольному матчі сталася тиснява: багато загиблих і сотні постраждалих (фото)

Мерзенний зашквар: гравці "Барселони" знялися у відеоролику з подякою для російських уболівальників