У матчах 2-го туру відбору на Євро-2024 збірна Нідерландів на власному полі розбила Гібралтар (3:0), а Франція на виїзді обіграла Ірландію (0:1).

"Ораньє" вийшли вперед на 23-й хвилині зусиллями Мемфіса Депая. На старті другого тайму перевагу нідерландців подвоїв Нейтан Аке. На 51-й хвилині гості залишилися в меншості – Ліам Вокер отримав пряму червону картку.

Крапку в цій зустрічі на 82-й хвилині поставив Аке, оформивши дубль.

Відбір на Євро-2024: Нідерланди здобули першу перемогу, Франція закріпила лідерство в групі (відео)

Для "Помаранчевих" це перша перемога у відборі на Євро-2024. У стартовому турі підопічні Рональда Кумана розгромно програли французам.

В іншому матчі групи B збірна Франції здолала Ірландію завдяки єдину голу, який на 50-й хвилині забив Бенжамен Павар.

• Після другого туру французи очолюють цей квінтет, маючи 6 очок. Далі йдуть Греція (3), Нідерланди (3), Ірландія (0) і Гібралтар (0).
  • У третьому турі кваліфікації на континентальну першість, 16 червня, Франція на виїзді зіграє з Гібралтаром, а Греція прийме Ірландію.

Дубль Роналду допоміг Португалії вдруге поспіль розгромно перемогти у відборі на Євро-2024 (відео)

Італія обіграла Мальту в матчі суперників збірної України у відборі на Євро-2024 (відео)

Відбір на Євро-2024: групи і турнірні таблиці