Найближчим часом російські окупанти можуть влаштувати нові масовані атаки. Про це повідомив мольфар Макс Гордєєв, зробивши розклад на картах Таро, передає УНІАН.

Гордєєв сказав, що окупанти поки не залишать у спокої Запоріжжя і Запорізьку область, тому там можуть бути прильоти в житлові будинки. Також небезпека є для державної будівлі, влучення можуть бути і по реактору. 

Не менш складною ситуація буде в Харкові та Харківській області. Гордєєв каже, що там можуть бути серйозні руйнування в квітні. Більш того, буде контрнаступ саме з боку Харкова.

Мольфар назвав регіони, яким загрожують масовані атаки з боку РФ

Також Гордєєв закликав не ігнорувати повітряну тривогу в Дніпрі і Дніпропетровській області, адже там може бути багато прильотів.

Небезпека нависла і над Миколаєвом і Миколаївською областю. За словами екстрасенса, загарбники поки не залишать їх у спокої, там можуть бути прильоти.

На Чернігів випала карта військових дій. Є ризик, що буде напад з боку Білорусі. 

Крім того, екстрасенс зазначив, що найскладніша ситуація буде в Одесі. Жителям міста і області у жодному разі не можна ігнорувати повітряну тривогу, адже можуть бути жертви і смерті. Найнебезпечнішим місяцем буде квітень.

Нагадаємо, раніше екстрасенска, відьма-некромантка Марія Тиха розповіла про відкриття другого фронту.

Астрологія, тарологія, нумерологія, гадання, віщування, мольфарство, екстрасенсорика — не є науками і передбачення не завжди справджуються на 100%. Інформація досить часто має розважальний характер, тому сприймати її потрібно не серйозно, а лише як імовірність подій, творцем яких може стати кожна людина, якщо матиме сили духу та натхнення змінити своє життя на краще.

Читайте також:

  • Відьма-некромант передбачила, коли закінчиться війна в Україні
  • Якою буде Україна після війни: астролог передбачив кардинальну зміну влади та відновлення
  • Путін помре 2023-го: відомий окультист назвав точну дату смерті

Джерело