Відома українська телеведуча Лілія Ребрик розповіла, що мріє зробити насамперед після війни. Перемога ближча, ніж ми думаємо. 

Публікація була опублікована на її сторінці в соціальній мережі Instagram, активним користувачем якої вона є. 

Лілія Ребрик розповіла про перші

Лілія Ребрик розповіла про перші

Вона вирішила розповісти про те, що мріє про щось неідеальне, що було в житті до війни. Телеведуча вірить, що після перемоги все повернеться на свої місця.

"Ось, наприклад, коли настане мир - хочу зустрітися з близькими, з друзями: обіймати їх міцно-міцно, радіти, наробити купу зовсім невдалих фото і жодне з них не видалити! Бо навіть крізь ці фотографії відчуватиметься щастя нашої зустрічі! що ми живі, ми знову разом! Або ось - коли настане мир, я насмажу сирників на своїй плиті. І нехай вони навіть підгорять - це будуть найсмачніші творожники в моєму житті!Дрібниці?Ні. Це аромат наших вихідних - дещо, що нерозривно асоціюється з ДОМОМ!" - йдеться у повідомленні під постом.

На опублікованому кадрі можна побачити двох дочок, які тримають малюнок, на якому намальований світ. Після перемоги вони знову підуть до улюбленого парку, де після дощу будуть калюжі, а вона дозволить їм стрибати. 

Навіть якщо вони будуть у білому одязі, все це дрібниці, адже війна навчила, що в житті важливе зовсім інше.

Також вона опублікувала фотографію квітів, що розквітли у дворі. Всім відомо, що це добрий знак і, можливо, провісник миру. 

Лілія Ребрик розповіла про перші

Раніше ми повідомляли, що  Лілія Ребрик довела навіть Ольгу Сумську,  така краса і не снилася:  "Так цікаво, що ж сталося".

Джерело