Волонтери проєкту «На_шапку» придбали очищувач повітря для дитячого онкогематологічного відділення Івано-Франківської ОДКЛ.

Під час сезону На_шапку-2022 волонтери збирали гроші на ламінарний бокс, проте для його закупівлі не вистачило коштів. Хоча, як інформують волонтери, апарат “все одно з’явився у відділенні завдяки зусиллям багатьох людей та успішним переговорам”.

У сезоні На_шапку-2022 ми збирали кошти на ламінарний бокс для Онкогематологічне відділення ІФ ОДКЛ. Як ми писали у нашому сезонному звіті – на бокс ми не дозбирали. Але він все одно з’явився у відділенні завдяки зусиллям багатьох людей та успішним переговорам, – йдеться у повідомленні.

Натомість благодійники придбали швейцарський очищувач повітря преміумкласу IQAir CleanZone.

Очищувач обладнаний найсучаснішим фільтром HyperHEPA. Це механічний повітряний фільтр з більш глибоким очищенням, зі значно більш дрібними волокнами, серед яких затримуються віруси та інші дрібні часточки. Ефективність очищення максимально наближена до 100%. Саме такі фільтри гарантують медичний клас очищення HEPA H12/13, – зазначають волонтери.
Повна вартість такого обладнання – 332 000 грн.
Враховуючи обставини бору та ситуацію в Україні вдалося отримати знижку від постачальника. Тож благодійники заплатили  237 240 грн. Вже другий тиждень очищувач успішно працює у відділенні.

З 27 квітня стартує шостий сезон проєкту “На_шапку-2023”.

Франківські волонтери придбали очищувач повітря для онковідділення обласної дитячої лікарні Франківські волонтери придбали очищувач повітря для онковідділення обласної дитячої лікарні Франківські волонтери придбали очищувач повітря для онковідділення обласної дитячої лікарні

Джерело