Третього фігуранта "п'яних вечірок" у Києві Олега Захара за рішенням суду взято під варту. Він підозрюється у ймовірному сексуальному насильстві. Про це повідомляє Watchers.Media.

Суд проводив слухання у закритому режимі та ухвалив взяти під варту третього фігуранта так званих "п'яних вечірок" з альтернативою застави у розмірі 402 тисячі гривень. 

Вийти сухим із води не вдалося: суд заарештував ще одного учасника

Вийти сухим із води не вдалося: суд заарештував ще одного учасника

Наголошується, що прокуратура наполягала на арешті Олега Захара, а адвокат підозрюваного просив повністю відмовити у задоволенні клопотання. Нагадаємо, що 21-річний блогер підозрюється у сексуальному насильстві, вчиненому групою осіб (ч. 3 ст. 153 КК України).

Вийти сухим із води не вдалося: суд заарештував ще одного учасника

Варто нагадати, що на початку лютого в Україні спалахнув гучний скандал, адже стало відомо, що молоді хлопці із Франківщини запрошували дівчат на вечірки у Києві, де спаювали їх та накачували наркотиками. Після цього вони знімали оголені тіла дівчат та публікували у соцмережах.

Двоє підозрюваних у цій справі — Андрій Ярина та Ярослав Домбровський уже отримали перші вироки та тримаються під вартою. 

Також наш портал інформував, "Та ви що, росія винна?": Ірина Фаріон звинувачує жителів Маріуполя за те, що їх убивали та бомбили окупанти.

Крім того, ми писали,  "Збройні сухарі України", редис "Азовсталь" та знижка на епіляцію для ЗСУ: українці обурені маразмами маркетологів.

Джерело