Людмила Хомутовська – це дуже відомий екстрасенс та таролог, який сьогодні, як і багато інших, намагаються дати відповідь на запитання про те, на що очікувати в майбутньому. Останні прогнози Людмили Хомутовської на 2023 рік для України не зовсім позитивні, але це не означає, що їх не потрібно вивчати. Однак спочатку трохи історії.

Нові, вражаючі прогнози Людмили Хомутовської про Україну на 2023 рік

Хто це така?
Екстрасенсом Людмила стала після тяжкої хвороби. Вона буквально боролася за життя, пережила клінічну смерть та почала бачити те, чого не бачила раніше. Екстрасенс дійшла висновку, що світ не такий, яким його сприймають люди, і почала активно вчитися езотериці.

Звичайно, на допомогу прийшли різні інструменти, в основу яких лягли карти Таро. Вона навчалася в різних школах, шукала глибших знань, і поступово почала відчувати енергію Таро. По суті вона каже, що карти дають величезні ресурси, і саме вони дозволяють зчитувати інформацію з цього світу, передаючи її людям далі.

Нові, вражаючі прогнози Людмили Хомутовської про Україну на 2023 рік

Сьогодні провісниця користується кількома екстрасенсорними інструментами, але не розкриває всі свої секрети, хоча це не робить її прогнози менш достовірними. І саме тому варто обговорити прогноз Таро прогноз Людмили Хомутовської для України.

Що каже Людмила?
Немає жодних даних щодо того, що війна завтра закінчиться. І це найголовніша, звісно, ​​хоч і не дуже радісна новина. Однак карти Таро провісниці сказали про те, що атомна зброя застосовуватися не буде, що не може не тішити.

Далі будуть сенсаційні новини, адже таролог вважає, що військовий стан в Україні скасують уже навесні 2023 року. Так, це відбудеться не завтра, але той факт, що вже є якась конкретна дата, просто не може не тішити, тож передбачення Людмили Хомутовської на 2023 рік для Миру виглядають цілком оптимістично.

Провісниця уточнила про те, чи не можуть карти помилятися, і вона з упевненістю сказала, що 2023-го року або в березні, або у квітні вже точно все закінчиться. Карти не вперше дають правдиву інформацію, тому їй можна вірити.

Нові, вражаючі прогнози Людмили Хомутовської про Україну на 2023 рік

Крім того, астролог вважає, що навесні 2023 року в Україні буде хороша енергетика, хоча військовий стан ще збережеться, але з країни зможуть виїжджати люди, тобто певних змін у цьому питанні все-таки буде досягнуто.

Провісницю також запитали про те, чи зацікавлена ​​Америка у затяжній війні на території України, бо вважається, що саме американська влада сьогодні є основними людьми цього конфлікту нарівні з Росією. Однак, Людмила сказала, що вона не може точно відповісти на це питання.

Америка зацікавлена, і для цього не потрібно бути провісником, щоб відповісти саме так, тому що можна просто побачити це з постачання зброї. Однак є ще думка й інших країн, тож прогноз виглядає оптимістично. Також уточнювалося питання щодо того, чи не нападе Росія повторно, на що передбачниця сказала, що цього разу Україна матиме серйозну гарантію з приводу того, що ситуація не повториться знову.

Вважається, що вже сьогодні стався переломний момент у війні. Тож попереду лише позитивні зміни, які поступово нарощуватимуть темп.

Чи буде третя світова?
Звісно, ​​всіх хвилює питання щодо того, чи буде третя світова війна, адже дехто стверджує, що зараз епіцентром цієї події в майбутньому є Україна, тож пророцтво екстрасенсу Хомутівської Людмили для України торкається й цього моменту.

Однак Людмила Хомутовська вважає, що Третьої світової війни не буде, натомість розпочнуться військові дії на території Росії, і станеться це у 2023 році. Зрештою, всі ці дії можуть призвести до розпаду Російської Федерації на п’ять окремих частин. Причому на полі бою боротиметься відразу кілька супротивників, хоча не зовсім зрозуміло, якими будуть мотиви цих двох країн.

Теоретично Третя світова війна можлива, але швидше за все вона розпочнеться не на території України. Хоча і це привід задуматися про те, на що чекати в майбутньому.

Прогноз Володимира Зеленського
Сьогодні люди поділилися на кілька таборів. Одні вважають, що Володимиру Зеленському настав час піти зі своєї посади, інші неймовірно його підтримують і кажуть, що на цю людину чекає лише блискуче майбутнє. І останні прогнози Людмили Хомутовської про Україну на 2023 рік не говорять про те, що Володимир Зеленський залишить свою посаду. Сьогодні має досить багато прихильників.

Йому необхідно зберегти своє здоров’я, тому що можливі проблеми в цьому плані, але нічого серйозного не буде, так що переживати не варто. Загалом можна сказати, що пророцтво Людмили Хомутовської про Зеленського виглядає оптимістично.

Нові, вражаючі прогнози Людмили Хомутовської про Україну на 2023 рік

Пару слів про Росію
І природно, передбачення стосується не лише України. Весь світ знає, в якій ситуації опинилася Росія, і з чиєї вини це сталося. Володимир Путін нездоровий, як каже Людмила. І карти не дають чіткої відповіді, чим саме вона хворіє. Однак карти сказали провісниці, що президент Російської Федерації боїться власних лікарів. Він упевнений, що всі довкола зрадники, і дуже боїться померти. З огляду на всі події, що відбуваються, не виключено, що це може виявитися правдою. У всякому разі, досить багато людей у ​​це вірить.

Після того, як Володимир Путін піде, а це точно станеться, якийсь час при владі країни будуть його соратники, але це не приведе Росію до нового шляху розвитку. Необхідно повністю змінювати владу, тільки так можна досягти відновлення економіки і, що найголовніше, репутації цієї країни.

Загалом прогноз від цієї провісниці виглядає досить непогано, тому що Україна має всі шанси на відновлення своєї могутності, і отже можна сподіватися на те, що війна дуже скоро закінчиться, економіка почне відновлюватися, хоча треба розуміти, що це не відбудеться відразу.

Джерело