Офіцер Армії оборони Ізраїлю, військовий аналітик Ігаль Левін в інтерв'ю Radio NV пояснив, чому Нова Каховка на Херсонщині є стратегічно важливим містом. За його словами, це пов'язано з тим, що там розташований міст через Дніпро, дамба.

"Коли Україна звільняє Нову Каховку, там дуже легко налагодити переправи, навіть підручними засобами, щоб перекинути важку техніку. Наприклад, якщо ви висаджуєте десант, ви можете висадити десант, але ви не можете висаджувати важку техніку, буквально там поромом поштучно переправляти. У Новій Каховці у вас набагато простіше налагодити постачання. З іншого боку, це і вразливо, звичайно ж, це завжди палиця з двома кінцями: завжди де щось простіше і легше налагодити, воно найчастіше і вразливіше, більше на долоні знаходиться. Але військові це розуміють, військові це знають, це не якісь секрети", - заявив Ігаль Левін.

На думку експерта, ЗСУ отримають дві очевидні переваги, звільнивши Нову Каховку.

Звільнення Нової Каховки: які «бонуси» отримають ЗСУ після успіху

Звільнення Нової Каховки: які «бонуси» отримають ЗСУ після успіху

"У будь-якому разі Нова Каховка - це вузловий пункт. Тобто, якщо ви його звільняєте, це краще, ніж десь посеред боліт, степу чи пісків (Олешківські піски) там перебувати посеред нічого. Ви там розквартирувати можете свої підрозділи і там же легше вам налагодити логістику. Логістика - це основа всього завжди", - наголосив військовий аналітик.

Звільнення Нової Каховки: які «бонуси» отримають ЗСУ після успіху

Також повідомлялось, що Україна пережила нову масштабну атаку - окупанти били дронами-камікадзе, ракетами і авіаційними бомбами.

Джерело