Обидва поранених внаслідок нічного ракетного обстрілу Костянтинівки Донецької області, у важкому стані, а соціальний заклад, де жили переселенці та був "пункт незламності", зруйнований. Як тепер будуть евакуювати людей з прифронтових міст Донеччини, Суспільному розповів начальник Костянтинівської міської військової адміністрації Олексій Рослов.

Обстріл стався вночі, сказав Рослов. В результаті троє жінок загинули. Двоє людей поранені. За даними начальника МВА, одна людина лікується в Костянтинівській лікарні, другу доправили до Дніпра. Обоє постраждалих знаходяться у важкому стані.

"Був обстріл Костянтинівки двома ракетами. Влучання було у Центр обліку бездомних осіб та у будинок тимчасового перебування Костинської міської ради. Це також був "пункт незламності". Це також був проміжний пункт евакуації, де зупинялись ті, хто евакуювався з місць, де ведуться активні бойові дії", — розповів Олексій Рослов.

Обстріл соціального центру у Костянтинівці 24 березня: стало відомо про стан поранених

Рослов додав, що у будівлі розміщували людей, які евакуювались з Бахмутьского напрямку. В закладі вони перебували декілька днів, очікуючи евакуаційного потягу, на якому евакуювались до Черкаської області.

Читайте також: Росіяни вночі завдали удару по центру для переселенців у Костянтинівці: є загиблі та поранені

"Цей пункт закривається, тому що він зруйнований. Ми визначаємо інший пункт проміжної евакуації, і будемо намагатися не залишати людей навіть на ніч, і будемо і вночі евакуйовувати людей, які виїжджають із зони активних бойових дій", — розповів Рослов.

За словами Олексія Рослова, росіяни атакували місто ракетами С-300. Ці ракети мають невеликий час від старту до прильоту снаряда, і через це немає можливості заздалегідь попередити людей про загрозу обстрілу.

Читайте також Росіянам під Авдіївкою не вистачає техніки та боєприпасів — Дмитрашківський Так званий "великий" наступ майже не приніс РФ значних результатів — ГУР За добу штурмів навколо Авдіївки росіяни втратили понад 350 людей

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

Джерело