Прем’єра музичної авантюрної комедії "SENIOR на МІЛЬЙОН", за п’єсою італійських драматургів Джуліо Скарначчі та Ренцо Тарабузі, відбудеться в обласному музично-драматичному театрі іменні Михайла Старицького. Це вже друга постановка цієї італійської комедії у театрі. Цього разу — це бенефіс заслуженого артиста України Миколи Валівця.

Про це Суспільному розповів режисер-постановник вистави, заслужений діяч мистецтв України, головний режисер Миколаївського академічного художньо-драматичного театру Євген Курман.

У авантюрній комедії заслужений артист України Степан Бортнійчук виконує роль 94-річного дідуся.

Бенефіс

"Дев’яносто чотири роки, артрит, склероз, атеросклероз, діабет, я граю таку роль. Якщо серйозно — авантюрна комедія, звичайно тут присутній авантюризм, який використовує головний герой. От і дідусь є одним з елементів, засобів його використання. Використовують дідуся для того, щоб збільшити своє матеріальне становище", — розповів Степан Бортнійчук.

Головний персонаж п’єси й голова сім’ї — Леонідо Папагатто. Його грає заслужений артист України Микола Валівоць. Актор каже, що його персонаж ексцентричний, і за сюжетом "викручується" в усіх ситуаціях.

"Яка б ситуація не складалась у нього в житті, з його сім’єю, він "викручується". Він закоханий у свою сім’ю, у свою дружину, Але ситуація так складається, що вони грають на почуттях один одного. Валерія і Леонідо Папагатто. Ну а зрештою — happy end", — говорить Микола Валівоць.

Режисер-постановник вистави, головний режисер Миколаївського академічного художньо-драматичного театру Євген Курман сказав, що італійська п’єса цікава тим, що повною мірою відтворюється життя людини.

"Це п’єса італійського неореалізму, а саме така драматургія, вона дозволяє відчути життя повною мірою. Тобто, це сюжети, в яких є непросто якісь веселощі, там є кохання, драма, втрати. І саме ось такі естетичні враження, саме от такі емоційні враження, вони дають наснагу в воєнний час мати силу, мати волю і долати всі труднощі", — говорить Євген Курман.

Прем’єра музичної авантюрної комедії "SENIOR на МІЛЬЙОН" відбудеться 26 і 29 березня о 18:00.

Читайте також Хмельницькі учні гуртка анімації створили мультик про небезпеку вибухівки. Його розповсюдять рятувальники У музеї Хмельниччини продають мистецькі роботи за донати на потреби ЗСУ

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

Джерело