Популярна українська телеведуча, блогер та благодійниця Маша Єфросиніна, яка займається власним проектом "Іспит на відвертість" на YouTube, часто ділиться з аудиторією цікавими публікаціями у своєму Instagram, де за нею стежить 2 мільйони людей.

Маша Єфросиніна розповіла про свої пригоди за кордоном. Зірка за декілька тижнів відвідала пару-трійку країн, але ці поїздки відзначилися тим, що вона була дуже неуважна. За це ведуча поплатилася сповна - забула валізу в літаку, залишила косметичку з дайсон-стайлером.

Маша Єфросиніна розповіла, як втома довела її до втрати речей та наркоманських районів Варшави:

Маша Єфросиніна розповіла, як втома довела її до втрати речей та наркоманських районів Варшави:

Більш того, про зникнення дорогих речей Єфросиніна згадала лише за тиждень. Раніше вона дуже ретельно все перевіряла та контролювала процеси, але велика завантаженість на роботі та безліч проектів "відгукнулися" на її стані.

"Мені потрібен відпочинок"- сказала я собі вкотре за цей рік, і так само, як весь рік, собі відповіла: "зараз до Києва, попрацюю ще з фондом, познімаю випуски, проєкти та ще хуліард питань вирішу… і подумаю про це!" - додала Маша.

Але й на цьому її пригоди не закінчилися. Коли вона вже поверталася до Варшави до сина та мами, вона зустріла на своєму шляху цікавого таксиста.

"Дорогою на потяг мене клеїв таксист уберу, показавши перед цим всі наркоманські райони Варшави. По мені, мабуть що, видно, що мені то дуже цікаво", - поділилася Єфросиніна.

Раніше ми писали про те, що Оля Полякова не побоялася і вмазала путіну, Україна точно вистоїть: "Московський карлик залишається дрібним"

Джерело